Gizlilik SözleşmesiFrigomate Sogutma müşterilerinin vermiş olduğu bilgiler konusundaki hassasiyetinin farkındadır ve bu bilgilerin korunmasına büyük önem vermektedir. 

Frigomate Sogutma üzerinden üyelik hesabı açtığınızda toplanan kişisel bilgiler; siteyi kullanımınızı pratik bir hale getirmek, siparişlerinizin tamamlanması, ürünlerin teslim edilmesi, kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi vermek, alışveriş tercihlerinizi daha iyi anlamak, siparişinizle ilgili iletişim sağlanması, ürünler, servisler, istatistiksel analiz ve anketler yapmak, sitemizin güncellenmesi, web sitenin güvenliğini güçlendirmek amaçlı kullanılabilir. Frigomatesogutma.com sitesini ziyaret ederek gizlilik politikası şartlarını ve üyelik şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Müşterilerin bilgi güncelleme veya satın alma amaçlı paylaştıkları kişisel bilgileri, hiçbir internet kullanıcısı tarafından görüntülenemez, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılamaz, ticari amaçlı satılamaz.

Üyelere ait bilgiler, sadece yasal düzenlemelerin öngördüğü çerçevede resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde mevzuat hükümlerince ilgili resmi makamlara açıklanabilir.

Frigomatesogutma.com  üzerinden  alınan bilgilerin taşınması SSL teknoloji standartlarıyla sağlanmaktadır. Kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirirken bu teknolojinin olduğunu anlamak için adres çubuğunuzda  https://..  İbaresinin olması gerekmektedir.

Kredi kartınızla ilgili güvenlik,  bankanın sunduğu maksimum güvenlik sistemiyle sağlanmakta olup satın alma işleminizde doğrudan bankanın POS sisteminde gerçekleşmektedir.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Frigomatesogutma.com tarafından kayıt altında tutulmamaktadır.

Üyelik şifrenizin unutulduğu durumlarda kayıt esnasında paylaştığınız e-mail adresinize size özel üretilmiş bir şifre gönderilerek sisteme girişinizin maksimum güvenliği sağlanmaktadır.

Gizlilik politikasını gözden geçirme ve değişiklik yapma hakkı her zaman için saklıdır. Güncel politikanın gözden geçirilme tarihini sayfadan rahatlıkla görebilirsiniz. Siteyi güncel kullanmaya devam ettiğiniz müddetçe bu politikayı kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.